Gossip Girl - knihy (1-8)

24. března 2009 v 11:15 |  Gossip girl
1)
Serena se vrátila z internátu, kde byla rok.Než odjela byla největší kočka ze školy každý ji chtěl.
Ale ted když se vrátila kolují o ní strašný drby hlavně o tom proč jí vyhodili. Také se s ní nikdo nebaví ani její nejlepší kámoška Blair.Protože potřebuje nějaký předmět na přihlášku na vejšku rozhodne se jít na konkurz jednoho filmu, ale Vanessa, která film natáčí, se radši rozhodne pro jinou dívku a to jen protože Dan který by hrál Sereně partnera je do Sereny zamilovanej.Blair a její kamošky připravují akci na záchranu sokolů.Jenny se jim nabýdne že jim udělá pozvánky a díky ní se Serena dozví o této akci.
více v cčDiví se že jí o tom nikdo neřek.Ikdyž je pozvaná rozhodne se tam nejít.Zavolá Vannesse a s ní a s Danem vyrazí do baru na koncert.Dan a Jenny jsou sourozenci.Jenny zavolá Danovi aby pro ni přijel na tu akci se sokolama.Tak pro ni jede se Serenou.Serena tam potká Nata.Kluka Blair.Dřív bývaly nejlepší kámoši.Řekne jí že už se nesmejí vidět.Nařídila mu to Blair.Ale to jí neřekne.Tak Serena de za Danem hledat Jenny najdou jí na záchodě s jednim klukem.Potom jedou každej domů.Ve stejnej moment k sobě natáhnou ruce a tim to končí.
"S je zpátky z internátní školy. Má o něco delší a světlejší vlasy. A její jasně modré oči říkají, že nesmí prozradit mnohá tajemství… Pokud si nebudeme dávat pozor, vyzraje S nejen nad učitelkami, ale navleče se do šatiček, které jsou nám ostatním malé, slízne smetanu, pocintá nás svým Campari a ukradne srdce našich bratříčků i lásek. Zkrátka, s neuvěřitelnou grácií nám totálně zkazí život.

Já budu u toho a budu dávat velký pozor na všechny a na všechno. Tohle bude zatraceně divoký a hříšný rok. Cítím to v kostech.
S láskou,
Super Drbna"
2)
Blaiřina matka se rozhodla že si vezme svého snoubence Cyruse.Blair to ,ale vůbec netěší.Zrovna když jí to přišly oznámit hodlala s Natem ztratit pannenství.Kdo by chtěl přijít na vysokou jako panna?Od tý doby to mezi ní a Natem skřípe hlavně protože Blair nezajímá nic jinýho než pohovor na vysokou který má zanedlouho.Nate se jedno odpoledne potká s Jenny.Začnou se vídat.Serena a Dan se také začaly vídat.Jenže Serena ho bere jako kámoše ale Dan říká že spolu chodí.Naplánují si že spolu vyrazí se podívat na jednu univerzitu.Dan si to představuje jako romantickej víkend ale to mu zkazí když na nádraží potkaj Nata a jeho 3kámoše který jedou na stejnou univerzitu.Takže s romantiky ve dvou se vyklube pařba v 6.Blair se na vysokou vydala se s vým novým nevlastním bratrem Aaronem ale málem to nestihne díky tomu že do noci flámovaly.Tím je hodně rozhozená ješte když se jí Nate neozívá díky tomu všemu celý pohovor uplně poplete.
V den Blaiřiných 17tin se její máma rozhodne uspořádat velikou svatbu.Blair s toho není štastná.Přistihne Nata s Jenny.Dan zjistí že ho Serena nechce a začne usilovat o Vanesu která je do něj už nějakou dobu zamilovaná.Blaire a Serena se spolu zase začnou kamarádit.Jako za starých časů....
"Vítejte v New York City v Upper East Side. Já a moji kamarádi tady bydlíme. Máme ty nejluxusnější bytečky a chodíme do chlapeckých a dívčích soukromých škol. Možná nejsme úplní andílci, ale děláme všechno pro to, abychom tak vypadali. Svou černou duši úspěšně maskujeme za ty nejlepší šaty a něžná gesta.

Nadešel čas začít vyplňovat přihlášky na vysokou školu… Nepřihlásit se na vysokou školu je varianta, která pro nás nepřipadá v úvahu ani v nouzi nejvyšší. Vždyť nechodit tam by byla ta nejhorší potupa, jakou kdy může někdo z nás zažít. Znám tady pár holek, které jsou ochotné jít přes mrtvoly. Žádný tlak a stres pro ně není nepřekonatelný. Koneckonců, kdo z nás by chtěl nastoupit na vysokou jako panna?

Víte, že mě milujete,
Super drbna"
3)
Všichni se sejdou na Černo-bílém plese kde vystoupí i skupina 45 s hlavním zpěvákem Flowem.Protože je to tam moc nebaví Serena řekne že se pojedou i s Flowem projet po městě limuzínou.Svoji cestu zakončí v baru který patří otci Milese,Aronova kámoše.Od tý doby Serene Flow pořád posílá nějaký dárky a špitá se že sou zasnoubený.Když už mají napsány všechny popoletní písemky začínaj prázdniny.Serena,Blair,Aaron a Miles jedou do Karibiku na ostrov za Blaiřinou mámou a nevlastním otcem.Blaiřina matka jim oznámí že je těhotná.Blair se málem vyspí s Milesem.Dned druhý den se Serenou zbalej a odjedou zpátky do New Yourku.Nate vezme Jenny na Louskáčka .Cestou zpátky k Jenny se začnou válet ve sněhu.Jenny mu ukáže že má tanga co jí dal k vánocům.Nate jí za to políbí na jendu půlku,ale to netuší že je Vanessa natáčí a že o pár dní později se toto video obětí na netu.Vanesina sestra kameru půjčila kámošum a tim se to videiko líbilo tak ho daly na net.Vanessa a Dan spolu chvíli nemluví.Ale Dan za ní na Silvestra příde a skončej v náručí.Nate zjistí že chce Blair a né Jenny tak se solu rozejdou.Ale jak to vypadá Blair zas už tolik nechce Nata.Flow který pořád pronásleduje Serenu za ní přijede na silvestrovskej večírek začne jí zpívat písničku co pro ní složil a ona odejde s Aaronem.Všichni se dívají na ohnostroj a tím končí starý rok a začíná Nový.
"Vítejte v New York City ve čtvrti jménem Upper East Side Já a moji kamarádi tady bydlíme v nepopsatelně báječných bytech a městských vilách, chodíme do těch nejlepších z výběrových škol a pomalu dojídáme sladké ovoce, které nám ještě tohle vyhlášené město může nabídnout.

Podívejte se s námi do otřesného světa Gossip Girl - pojďte se na nás podívat, jak se učíme být žárliví a zrádní. Své podlé plány vymýšlíme a uvádíme v život jedině na nejdivočejších večírcích v nejlepších klubech.

…S a B se snad rozhodly zakopat válečnou sekeru. Ale bude to ještě chtít čas. Víte, myslím si, že se přece nemůžete dlouho zlobit na někoho, s kým jste si na základce napouštěli vanu. Nebo se pletu? Už se ale nemůžu dočkat, co spolu teď, když jsou zase spolu, budou provádět za podlosti. Ale věřte mi, že já to budu vědět jako první a vy budete hned druzí. Vždyť mě znáte, neumím držet žádné tajemství…

Víte, že mě milujete,
Super Drbna"
4)
Aaron chodí pořád se Serenou.Vzaly ho na Harvard v předkole.Blair zavolá tátův bejvalý spolužák co tedka pracuje na Yalu u pohovorů a udělá s ní opravný pohovor.Ale jaksi se spolu zapletou.Ale když zjistí že zná jeho dceru ikdyž jí řek že s manželkou už dávno nežije Blaire to hnedka ukončí.Škola rozjela projekt parta.Každé pondělí 2maturantky a 5devátaček se sejdou u oběda a radí si ohledne kluků lásky a všeho co je zajímá a trápí.Skupinu A tvočí Serena.Blair,Jenny ,Elisa a 3nerozlučné drbny.Vanesa a Dan se spolu vyspaly.Vanesa poslala do novin jeho básničku a oni jí zveřejnily.Zbudila veliký úspěch.Zavolá mu jedna víznamná manažerka a dohodnou se že se mu postará o kariéru.Vanesa poslala svůj jeden filmeček jednomu významnýmu režisérovy.Jeho známí se to rozhodne dát jako pozadí na jedné přehlídce na Fashion Week.Tam také vystoupí jako modelka Serena v tričku Miluju Arrona.To zbudí veliký ohlas.Serena vydá svoji vonavku a při natáčení reklamy na ní se s ní Aaron rozejde.Dan se na večírku po přehlídce seznámí se Záhadou Posedlou.Taky básníčkářkou.Začnou si spolu rozumět.Vyspí se spolu a když mají spolu autorské čtení v jednom klubu a začnou se spolu na jevišti líbat je s Vanesou konec.Nata chytí když si kupuje trávu a pošlou ho do léčebny.Tam pozná Georgii.Zamilují se do sebe.Blair to ,ale neví a tak se tam nechá taky zapsat aby mohla být nablízku Natovy.Když zjistí že má někoho jiného rozhodne se odejít.Z Jenny a Elisi se stanou nejlepší kámošky.Začnou se i líbat .Elis chce víc ale Jenny jí zarazí.Při jednom nakupování potkají Blair .Jenny jí řekne že se jí líbí kluk co stojí opodál .Blair napíše Jeninu emailovou adresu a dá to do kapsy toho kluka.Ten jí napíše na Valentýna.O pár dní později se potkají.Menuje se Leo a začnou spolu chodit...
"Vítejte v New York City v Upper East Side, kde já a mí kamarádi žijeme okázale, do školy chodíme občasně a bavíme se - neustále.

Podívejte se s námi do otřesného světa Super drbny - do světa žárlivosti a zrady, kde je všechno moderní, nádherné a mnohem lepší než všechno, co si dokážete představit.

Je tady únor. Doba, kdy je většina měst chladná, šedá a ničemná. Ale ne tak New York. Alespoň ne můj New York. Přihlášky na vysoké školy jsou dávno podány, a tak je ne čase trochu si oddechnout. Nejlepší bude Fasion Week, který začíná zanedlouho. Přinese určitě spoustu příležitostí, na které bude třeba se skvěle obléknout, a při kterých se dá skvěle zvlčit. Dobře si to rozmyslete: Čím déle budete otálet, tím méně toho stihnete. Uvidíme se uvnitř!

Víte, že mě milujete.
Super drbna"
5)
Blíží se jarní prázdniny a všichni plánují kam se vydají.Blair štve jak jí rodiče přehlížejí .Serenu napadne at se k ní přestěhuje.Nate se rozhodne trávit prázdniny se svojí novou holkou Georgií lyžováním.Vanesse přijedou do města rodiče.Musejí se povině zůčastnit dobročiné akce kde je i Nate,Blair,Serena.Hnedka po večírku začínají jarní prázdniny.Nate s Georgii jedou du Sun Valley lyžovat.Ubytují se v přepichový vile její matky.Jenže její matka je příbuzná z Chuckem tak prázdniny tam tráví i on.Serena jede s Blair také do Sun Valley.Jede tam i Erik bratr Sereny.Mezi Erikem a Blair to začne jiskřit.Jenny nikam nejede,zůstává doma.Protože neví skoro nic o jejím novým příteli Leovi,rozhodne se ho se svojí kamarádkou Elise sledovat.Dan dostane brigádu v Červeném písmu,prestižním básnickém časopisu.Jenže brigáda není to co si myslel.Jen chodí s poštou a kupuje věci které šéf potřebuje.Serena,Georgie a Chuck se nahý vozej na sánkách a přistihne je přitom policie.Serena unikne ale Georie a Chuck si chvilku pobydou na záchitce.Jenny chce vystopovat kde Loe bydlí.Nakonec Leo svolí a veme jí k sobě domů.Bydlí v malém ošuntělém bytečku.To si Jenny nepředstavovala a tak to je mezi nima takové divné.Serena chce Nate ale jak se ukáže ten pořád chce Blair.Dan a Vannese jak to vypadá se dají znova dohromady.
"Vítejte v New York City v Upper East Side, kde týdenní prázdniny znamenají jeden nekonečný bouřlivý večírek, nové přátele a spoustu opravdu pozoruhodných tajemství.

Podívejte se s námi do světa Super drbny - do našeho světa, kde se topíme v přepychu a věnujeme se našim nejmilejším koníčkům - závidění, zradám a vysedávání v barech. Vydržíme tam dlouho do noci.

Přicházejí jarní prázdniny a to je čas, kdy se B a S chystají do Sun Valley užívat si skvělé příležitosti pro lyžování a horké koupele. Předem lituji všechny nebožáky, kteří budou muset zůstat v New Yorku. Bavit se ve společnosti nejvybranější smetánky, to je přece otrava. Na svazích Sun Valley stojí ohromná horská chata, ve které se každý snadno ztratí. Kdo se tam ale vydá najít N? A kdo si kde ustele? Doporučuji vám vyzout sněhule a přisednout k hořícímu krbu. Čekám tam na vás.

Víte, že mě milujete.
Super drbna"
6)
Přihlášky z vysokých škol mají už dorazit!Všichni jsou nervozní.Blair se dává zas dohromady s Natem.Vanessa s Danem.Serena ,až na jednu,je přijata na všechny školy na které se hlásíla.
Nate je přijat na Yale.Dan také na všechny školy.Jen Blair se dostala jen na jednu a na Yale je v pořadí.Je s toho strašne rozhozená.Ona taková vzorná studentka.O Yale snila celý život.O Nata se perou dvě nejprestižnější školy.Nate neví kterou si vybrat.Blair se jede podívat na Georgetown.Dan se přestěhuje k Vannesse.Jenže po chvilce se tam ukáže Tiphany,kamoška Vanesiny sestry Ruby, a žačne tam s nima bydlet.Změní Vanessu.Dan zuří.Blair se vydá na Georgtown.Opije se tam s holkou která jí tam provází a jejíma spolubydlícima.Nechá si odbarvit vlasy a oholit od nich nohy a vstoupí do jejich klubu pann.Serena se vydá podívat na Brown,Hardard a Yale a všude potká nějakýho zajímavýho kluka taže si nemůže vybrat kam nakonec půjde.Jenny se vrhne do modelingu.Tiphany uspořádá k 18narozkám Vannesy u ní doma večírek.Přijde snad všechna mládež v okolí.Vannessa se dozví že Tiphany není kamoška Ruby ale jedna squoterka.Dan se opije a polonahý začne zpívat s jednou skupinou která taky přišla.Vannesa později všechny vyhodí.Nate s Blair utečou k Natovi domů a konečně si spolu užijí svoje poprvé.
"Vítejte v New Yorku v Upper East Side, kde já i moji kamarádi žijeme v okázalých domech, navštěvujeme exkluzivní školy a celý Manhattan považujeme za vlastní pískoviště. Může se vám zdát, že je život bohatých lidí náročný, ale nám to nepřipadá. Vždyť spát s přítelem nejlepší kamarádky je tak snadné.

Podívejte se s námi do světa Super drbny - do světa závisti, zrady a sandálků od Christiana Louboutina, které stojí 400 dolarů.

Dnes přijdou dopisy z vysokých škol. Ti, kteří se dostali, budou šokováni a přestanou se chovat decentně. Ti z nás, kteří tolik štěstí mít nebudou, začnou vysvětlovat, že je škola zbytečná. To je ale jenom zástěrka, za kterou se schovává strach z vlastní nedokonalosti. Pozor, počkej, podej pálku, ve vzduchu cítím dívčí válku!! Po dnešku totiž konečně přijdou na řadu ty skutečně důležité věci: naše milostné životy. Nemůžu se dočkat, až bude dnešek za námi a začne ta pravá zábava!! Držím vám všem palečky.

Víte, že mě milujete,
Super drbna"
7)
Vítejte v New York City v Upper East Side, kde já i moji kamarádi dostaneme co - a koho - si zamaneme. Ulovit nejnovější kabelku z dílny Marc Jacobs nebo přítele tvojí nejlepší kamarádky je vždycky super, ale také je to vždycky risk.

Podívejte se s námi do světa Super drbny - do světa, kde jsou všichni krásní, všechno je jako z pohádky a kde zrada a závist číhá za každým rohem.

Začíná jaro a životy se nám pořádně zahřívají. Všichni jdou po prázdninách na vysokou, a tak je konečně čas pořádně slavit - jako bychom s tím nezačali už dávno! Když B s N konečně přišla o panenství, nemůže se dočkat, až to bude dělat znovu (a znovu). Ale dokáže vztah mezi B a N přežít? A dostane se B konečně na Yale? Nebo ji S a N nechají samotnou a odejdou z města spolu? To všechno nám prozradí až čas, ale jedno vím jistě už dnes: ve vzduchu je cítit láska, která voní podezřele podobně jako Gucci Envy.

Nikdo není lepší.
(bbart.cz)
8)
Vítejte v New York City v Upper East Side, kde já a moji kamarádi ztělesňujeme prince a princezny soukromých škol. Maturita je pro nás jen lacinou výmluvou, když se nám nechce na některý večírek - ne, že bychom k tomu potřebovali důvod.

Podívejte se s námi do světa Super drbny - do světa, kde je zrada a závist vždycky v módě.

Střední školu už máme skoro za sebou - konečně - než se ale rozutečeme na univerzity, které jsme si vybrali, musíme toho ještě hodně zvládnout: B totiž načapala S, jak se s N líbá ve sprše. To je horká novinka! B má navíc všech pět pohromadě, takže vidí, jaký by z S a N byl dokonalý pár, je to tak? Není. Naopak, B se rozhodla pro pomstu. Ale nebojte, mám lístek do první řady. Nechme se zatím překvapit, jestli se strhne dívčí válka na úrovni, nebo něco ještě peprnějšího. Nic naplat, je čas schovat se za obrovské sluneční brýle Chanel a tiše sledovat, co se bude dít
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I am Nessie, Katherine or Katjes
I am fan of

..
.
.


Banner1
http://www.peceniprodeti.cz/
- první sobota v měsíci, od cca 10hodin, pasáž Myslbek