Gossip Girl series

29. srpna 2009 v 10:55 | Katia |  ***Svět knih***
O Gossip girl se říká,že je to trochu "povrchní" čtení a možná je to pravda, ale je to autorčin záměr a ikdyž to neni asi úplně můj styl tak se mi to čte hodně dobře.Zatím vlastním pouze 1,2,3. a 6.díl(četla sem zatim první 3) a líbí se mi to.Je to o teens společnosti,kteří měli to štěstí a narodili se v nejbohatších rodinách.Jsou všude zvání,všichni se s nimi chtějí prátelit, ale i oni mohou mít svoje problémy...no přečtěte si to samiKaždopádně taky doporučuju aspoň pár dílů přečíst,a uvidíte.
další pod perexem
Ukázka začátku první knihy GG-

Vítejte v New York City v Upper East Side. Já a moji kamarádi tady bydlíme v obrovských bytech a okázalých vilách. Chodíme do těch nejlepších dívčích a chlapeckých soukromých škol a děláme maximum pro to, abychom si užili, co je k mání. Plnými doušky si dopřáváme všechno, co nám může velkoměsto nabídnout.
Podívejte se s námi do otřesného světa Gossip Girl - dívejte se, jak umíme být žárliví a zrádní. Umíme být pořádné potvory a ze všeho nejlépe si to užíváme ve víru nejdivočejších večírků v nejlepších podnicích.
...S je zpátky z internátní školy. Má o něco delší a světlejší vlasy. A její jasně modré oči říkají, že nesmí prozradit mnohá tajemství... Pokud si nebudeme dávat pozor, vyzraje S nejen nad učitelkami, ale navleče se do šatiček, které jsou nám ostatním malé, slízne smetanu, pocintá nás svým Campari a ukradne srdce našich bratříčků i lásek. Zkrátka, s neuvěřitelnou grácií nám totálně zkazí život.
Já budu u toho a budu dávat velký pozor na všechny a na všechno. Tohle bude zatraceně divoký a hříšný rok. Cítím to v kostech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I am Nessie, Katherine or Katjes
I am fan of

..
.
.


Banner1
http://www.peceniprodeti.cz/
- první sobota v měsíci, od cca 10hodin, pasáž Myslbek