Červenec 2010

The gargoyle obálky

26. července 2010 v 13:50 | Nessie (or Katjes) |  ***Svět knih***
Tak jsem hledala různé obálky knihy "Srdce netvora".
Zajímalo by mě, jaký na ně máte názor, mě se prostě nejvíc líbí ta naše:)


Láska podle předlohy (2007)

9. července 2010 v 15:12 | Nessie (or Katjes) |  ♥Films♥
ball-et.blog.czTenhle film jsem bohužel neviděla celej.Neviděla jsem začátek.Ale i tak mě moc zaujal, hlavně kvůli té Austence:)


The Jane Austen Book Club
Žánr: drama / romantický
Země: Spojené státy americké
Délka: 106 minut
Premiéra v ČR: 17.1.2007


Dáma s kaméliemi | Alexandre Dumas ml.

9. července 2010 v 14:17 | Nessie (or Katjes) |  ***Svět knih***
ball-et.blog.cz

Slavný romantický příběh o lásce mladíka z dobré rodiny k mladičké venkovské dívce, která se v Paříži proslavila jako kurtizána. Mladý právník s ní odjíždí na venkov a dívka, která chce žít jen pro něho, zcela změní svůj život. Láska milenců se ale střetne s vůlí mladíkova otce, který se obává, že tento poměr ohrozí dceřin sňatek a dobré jméno rodiny. Dívka přinese svému milenci tu největší oběť: předstírá, že ho již nemiluje a vrací se do Paříže k dřívějšímu životu. Milenec se domnívá, že ho zradila a teprve u jejího smrtelného lože se dozvídá pravdu

K téhle knížce jsem vlastně přišla omylem.Znala jsem ten název, ale nějak mě nenapadlo hledat knížku.A když jsem se jednou procházela v knihovně, náhodou jsem na ni narazila.Uchvátila mě...no možmá je to až moc silné slovo, ale každopádně jsem z ní  byla nadšená.Doporučuji:)
Známka 5 z 5

Marguerite Gautierová, jedna z nejproslulejších kurtizán Paříže 19. století, se náhodně seznámí s Armandem Duvalem, ctihodným mladíkem z vážené rodiny,
 bez dluhů a s čistým, možná až příliš naivním pohledem
na svět. Jejich láska - jakkoli vroucí - však
nedokáže překonat tehdejší sociální rozdíly. Román, který
je naplněn i intrikami a žárlivostí, ukazuje velikost
lidské lásky na osudu dívky,
 jež se pro štěstí svého milého
vzdává veškerých idejí a sama nachází tragický konec.

Paramore

7. července 2010 v 23:07 | Nessie (or Katjes)
Sice hodně opožděně, ale dávám sem info
před několika lety jsem o nich měla blog, ale už je bohužel zrušenej


ČlenovéNástrojeV letech
Jason BynumKytara2001-2004
Hayley WilliamsZpěv, klávesy, kytara2001-?
Josh FarroKytara2001-?
Zac FarroBicí2001-?
Taylor YorkKytara2004-?
Hunter LambKytara2005-2007
Jeremy DavisBaskytara2001-?

Americká skupina Paramore se nedá zařadit do určitého stylu hudby jako je třeba rock.V jejich hudbě je od každého něco...pop,rock, punk..Svojí hudbu popisují třemi slovy: energie, emoce, zábava.

Dali se dohromady, když byli ještě hodně mladí. Hayley Williams, frontmanka Paramore, se ve věku 13 let odstěhovala z jejího rodného města Meridianu do Nashvillu, kde se ve škole potkala s bratry Joshem a Zacem Farro.

Oni už dřív hráli ve školní kapele,ale chtěli zkusit něco víc. Věděli že Hayley má dobrý hlas a tak jí pozvali na zkoušku a když zazpívala bylo jasno. Hayley už pak jen zavolala Jeremymu kterého znala z dřívějška a kapela byla na světě. Později se k nim přidal i Hunter Lamb.

Napřed Paramore účinkovali jen v menších klubech a show v okolí města ale později už začali hrát na větších festivalech, třeba na v Americe hodně známé "Warped tour", kde je čekalo velké překvapení, když se dozvěděli že budou hrát na "hlavním pódiu", kde původně hrát neměli.

Tou dobou už ale bylo na světě jejich první CD s názvem All We Know Is Falling vydané v roce 2005. S prvním albem si Paramore získali dost fanoušků, hlavně v Americe, Anglii a třeba i Japonsku, kde později měli turné.Turné jeli s dalšími v Americe poměrně známými kapelami jako třeba This Providence, Cute is what We Aim For a dalšími....

Od prosince 2006 do března 2007 Paramore natáčeli své druhé řadové album RIOT! a 12.března oznámili že Hunter v kapele končí, kvůli své přítelkyni. První singl z této desky se jmenuje Misery Business. S tímto CD Paramore definitivně prorazili a písnička Misery Business se ve světě ze dne na den stala obrovským hitem. Za první týden, co desku vydali se prodalo něco přes 42 000 kusů a Paramore se tak dostali na 20 místo (prodej) v Top 200 on Billboard. Zaznamenali velký úspěch a vydali se na turné po celém světě (Amerika, Anglie, Austrálie, Evropa).


AN - Wavin' Flag (Coca-Cola Celebration Mix)

7. července 2010 v 22:10 | Nessie (or Katjes) |  ***Hudba***

••Super weby o Paramore

7. července 2010 v 21:55 | Nessie (or Katjes) |  Stránky
Takže se dávám blogy o skupině Paramore.
Tuhle skupinu jsem objevila..... no už je to asi 4 roky zpátky a úplně mě uchvátili!!Byla jsem jak šílená a pořád poslouchala jejich songy:D hrozně jsem chtěla, aby se víc proslavili a přijeli k nám na koncert, protože v tu dobu je snad ještě nikdo neznal.Už sice nejsem takový blázen, ale jejich písničky mám pořád moc ráda a jsem ráda, že se aspoň víc proslavili (nejspíš díky Twilight:)

tak tu jsou:
přidám další....časem:D

"The Last Song" trailer

7. července 2010 v 20:01 | Nessie (or Katjes) |  Trailery
Miley nemám ráda,...... někdy jí dokonce nesnáším a leze mi příšerně na nervy:D ale tenhle trailer sem dávám proto, že se mi líbí, jak je tam oblečená:D:D

Krásnej obrázek vlků - Wolf Fight

3. července 2010 v 15:53 | Nessie (or Katjes) |  Oth...
Já miluju vlky!!!♥:)

Úžasný web o Amy!

3. července 2010 v 15:19 | Nessie (or Katjes) |  Amy Acker
Napadlo mě, že bych vám mohla předstacit jeden úžasný web o velmi talentované a krásné herečce
Amy Acker
Je vážně suprovej.... a jedninej dobrej web o Amy kterej znám ( a hlavně v češtině:) tak tady je:

Hlasování SEXINEJ....

1. července 2010 v 23:46 | Nessie (or Katjes) |  The Vampire Diaries
Tada já osobně mám problém....
Eliza Dushu, Nina Dobrev, Olivia Wilde nebo Emily Deschanel ???
a
David Boreanaz, Ian Somerhalder nebo Josh Holloway ?
Jsem jim všem věrná a teď tohle.... jediného koho můžu jakžtakž vyřadit je treda Josh (toho už tak moc nemusím- když nejdou ztraceni:D) :(:(:(:(:(:)

Před pár dny jsme vás informovali o nominacích VD na "nejlepší polibek" a "nejlepší akční scénu". A teď vám mohu oznámit, že polibek Damona a Eleny/Katherine zvítězil!
CW Source však spustilo další hlasování, a tak tentokrát můžeme hlasovat o "nejžhavější scénu" ze seriálů CW! Vampire Diaries v této kategorii zastupuje Stefan a Elena. Hlasovat můžete zde, propagační video najdete v pokračování…
A pokud toho hlasování ještě nemáte dost, tak na slovenském serveru o seriálech (serialy.kinema.sk) máme možnost ode dnešního dne hlasovat o "Nej sexy herečku 2009/2010″. Tak ukažme, že se nám Nina Dobrev (Elena) líbí! :o)Edit (23.6.2010 - 15:45):
Na Serialech.kinema.sk máme možnost nyní hlasovat i o "Nej sexy herce". Takže od koho získá hlas Ian Somerhalder (Damon)?


Vampire diaries - Premiéra 2.série

1. července 2010 v 23:40 | Nessie (or Katjes) |  The Vampire Diaries
Ti pozorní z vás si jistě všimli, že odpočet do první epizody druhé série se o sedm dní zkrátil. Stanice CW dnes totiž na svém blogu zveřejnila data premiér svých nových i stávajících seriálů…
Takže zpozorněte a zapište si toto datum - první díl druhé série The Vampire Diaries bude odvysílán 9.září 2010 ve 20:00 tamějšího času! Pro nás to samozřejmě znamená až druhý den, tedy 10.září někdy v noci. Odkazy ke stažení budou jako vždy na fóru, jak to bude ale s titulky, to vám teď nedokáži říct… ale dočkáte se jich! :o) Tak kdo se těší? :o)

I am Nessie, Katherine or Katjes
I am fan of

..
.
.


Banner1
http://www.peceniprodeti.cz/
- první sobota v měsíci, od cca 10hodin, pasáž Myslbek